13 grudnia 2018 r.;    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz
 

WYNIKI II KONKURSU PRZYRODNICZEGO TYGRZYK
EDYCJA 2008/2009

Wyniki III etapu - finałowego

III etap konkursu odbył się 2 czerwca 2009 r. w Warszawie w budynku XXIV LO im. C. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Zawody III etapu polegały na publicznej prezentacji prac I etapu - 12 minutowe wystąpienia. Komisja w składzie: prof. Jerzy Krupski (przewodniczący komisji, wykładowca UW), Beata Abramowska (nauczyciel biologii), Krzysztof Jaskułowski (nauczyciel fizyki) i Sławomir Dmowski (nauczyciel geografii) zatwierdziła wyniki III etapu (zgodnie z §4 pkt 4,5,6 i §6 pkt 1).

Zwycięzcom gratulujemy!!!

WYNIKI FINAŁU - III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO III ETAPIE) TEMAT PREZENTACJI Z I ETAPU
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP III ETAP WYNIK PO TRZECH ETAPACH

1. Justyna Galińska

Zagrożenia ekologiczne na świecie

Liceum nr LXIV im St. I. Witkiewicza
Elbląska 51
01-737 Warszawa

78,67

92

87,00

257,67

2. Sonia Dudkiewicz

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

80,67

84

75,25

239,92

3. Maciej Kwiatkowski

Fizyczny mechanizm powstawania burz

XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego
Świętokrzyska 1
00-360 Warszawa

79,00

60

81,75

220,75

4. Mira Chlebicka

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

67,67

72

71,50

211,17

5. Łukasz Zaklika

Supernowe

Gimnazjum nr 81 im. Prof. Witolda Dobroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa

59,67

84

59,00

202,67

 

 

Wyniki II etapu

Do III etapu zostali zakwalifikowani uczniowie z pierwszych pięciu miejsc (zgodnie z §3 pkt 2, 4, 5, 6, 8 i §6 pkt 1). Komisja w składzie Beata Abramowska, Krzysztof Jaskułowski i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO II ETAPIE) TEMAT PREZENTACJI Z I ETAPU
NAZWA I ADRES SZKOŁY NR
ZGŁOSZENIA
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP WYNIK PO DWÓCH ETAPACH

1. Justyna Galińska

Zagrożenia ekologiczne na świecie

Liceum nr LXIV im St. I. Witkiewicza
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_039

78,67
(3 miejsce)

92

170,67

2. Sonia Dudkiewicz

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_014

80,67
(1 miejsce)

84

164,67

3. Łukasz Zaklika

Supernowe

Gimnazjum nr 81 im. Prof. Witolda Dobroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa

kp02_007

59,67
(15 miejsce)

84

143,67

4. Mira Chlebicka

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_021

67,67
(6 miejsce)

72

139,67

5. Maciej Kwiatkowski

Fizyczny mechanizm powstawania burz

XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego
Świętokrzyska 1
00-360 Warszawa

kp02_019

79,00
(2 miejsce)

60

139,00

 

UCZNIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC) TEMAT PREZENTACJI Z I ETAPU
NAZWA I ADRES SZKOŁY NR
ZGŁOSZENIA
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP WYNIK PO DWÓCH ETAPACH

6. Barbara Gajus

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_038

59,00

76

135

7. Emilia Wieczorek

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_022

66,00

68

134

8. Julian Dunin-Holecki

Fizyczny mechanizm powstawania burz

Prywatne Gimnazjum nr 10
Świętojerska 24
00-202 Warszawa

kp02_018

74,33

48

122,33

8. Hanna Jaśkiewicz

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_023

58,33

64

122,33

10. Agnieszka Kubasińska

Trzęsienia Ziemi w Azji

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_020

62,67

56

118,67

11. Stefan Dunin-Holecki

Supernowe

Prywatne Gimnazjum nr 10
Świętojerska 24
00-202 Warszawa

kp02_017

63,67

52

115,67

12. Jacek Stokowski

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXIV LO im. C. Norwida
Obozowa 60
01-423 Warszawa

kp02_036

66,00

44

110

13. Izabella Kędzierska

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum nr 81 im. Prof. Witolda Dobroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa

kp02_008

62,33

44

106,33

14. Ewelina Chojnacka

Przyczyny i skutki El Nino

XLVIII LO im. E. Dembowskiego
Szczęśliwicka 50/54
02-353 Warszawa

kp02_015

65,33

36

101,33

15. Maciej Kraft

Fizyczny mechanizm powstawania burz

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_027

59,33

40

99,33

16. Ola Gawor

Gatunki zagrożone wyginięciem

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_029

59,33

36

95,33

17. Dominik Rybiałek

Trzęsienia Ziemi w Azji

VII LO im. Juliusza Słowackiego
Wawelska 46
02-067 Warszawa

kp02_043

63,00

32

95

18. Wioletta Kazana

Supernowe

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_026

58,33

20

78,33

19. Piotr Zdybel

Supernowe

V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Nowolipie 8
00-150 Warszawa

kp02_003

75,67

nieobecny

75,67

20. Magdalena Żeberkiewicz

Fizyczny mechanizm powstawania burz

V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Nowolipie 8
00-150 Warszawa

kp02_037

62,33

nieobecna

62,33

 

 

Wyniki I etapu

Do II etapu zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 58 punktów (na 100 możliwych do zdobycia) (zgodnie z §2 pkt 1- 6 i §6 pkt 1). Komisja w składzie Beata Abramowska, Krzysztof Jaskułowski i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
TEMAT PREZENTACJI
NAZWA I ADRES SZKOŁY NR
ZGŁOSZENIA
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW

1. Sonia Dudkiewicz

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_014

80,67

2. Maciej Kwiatkowski

Fizyczny mechanizm powstawania burz

XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego
Świętokrzyska 1
00-360 Warszawa

kp02_019

79,00

3. Justyna Galińska

Zagrożenia ekologiczne na świecie

Liceum nr LXIV im St. I. Witkiewicza
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_039

78,67

4. Piotr Zdybel

Supernowe

V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Nowolipie 8
00-150 Warszawa

kp02_003

75,67

5. Julian Dunin-Holecki

Fizyczny mechanizm powstawania burz

Prywatne Gimnazjum nr 10
Świętojerska 24
00-202 Warszawa

kp02_018

74,33

6. Mira Chlebicka

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_021

67,67

7. Emilia Wieczorek

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_022

66,00

7. Jacek Stokowski

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXIV LO im. C. Norwida
Obozowa 60
01-423 Warszawa

kp02_036

66,00

9. Ewelina Chojnacka

Przyczyny i skutki El Nino

XLVIII LO im. E. Dembowskiego
Szczęśliwicka 50/54
02-353 Warszawa

kp02_015

65,33

10. Stefan Dunin-Holecki

Supernowe

Prywatne Gimnazjum nr 10
Świętojerska 24
00-202 Warszawa

kp02_017

63,67

11. Dominik Rybiałek

Trzęsienia Ziemi w Azji

VII LO im. Juliusza Słowackiego
Wawelska 46
02-067 Warszawa

kp02_043

63,00

12. Agnieszka Kubasińska

Trzęsienia Ziemi w Azji

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_020

62,67

13. Izabella Kędzierska

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum nr 81 im. Prof. Witolda Dobroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa

kp02_008

62,33

13. Magdalena Żeberkiewicz

Fizyczny mechanizm powstawania burz

V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Nowolipie 8
00-150 Warszawa

kp02_037

62,33

15. Łukasz Zaklika

Supernowe

Gimnazjum nr 81 im. Prof. Witolda Dobroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa

kp02_007

59,67

16. Maciej Kraft

Fizyczny mechanizm powstawania burz

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_027

59,33

16. Ola Gawor

Gatunki zagrożone wyginięciem

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_029

59,33

18. Barbara Gajus

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_038

59,00

19. Hanna Jaśkiewicz

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_023

58,33

19. Wioletta Kazana

Supernowe

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_026

58,33

 

UCZNIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
TEMAT PREZENTACJI
NAZWA I ADRES SZKOŁY NR
ZGŁOSZENIA
LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW

21. Joanna Mudrowska;

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_033

57,67

22. Daniel Pieczychlebek

Supernowe

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 75 im. A. Fredry
Wrzeciono 24
01-963 Warszawa

kp02_041

57,67

23. Olga Mudrowska

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_032

57,00

24. Michał Lewicki

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Nowolipie 8
00-150 Warszawa

kp02_004

55,00

25. Aleksandra Rogalska

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

V LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Nowolipie 8
00-150 Warszawa

kp02_006

53,67

26. Magdalena Waliszewska

Trzęsienia Ziemi w Azji

Gimnazjum im. Jana Pawła II
Szkolna 39
05-807 Żółwin

kp02_016

53,67

27. Edyta Bernat

Gatunki zagrożone wyginięciem

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 75 im. A. Fredry
Wrzeciono 24
01-963 Warszawa

kp02_040

53,33

28. Joanna Karwacka

Trzęsienia Ziemi w Azji

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_030

51,67

29. Marcin Kaczorowski

Supernowe

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_028

51,33

30. Monika Idzikowska

Trzęsienia Ziemi w Azji

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_011

50,67

31. Konrad Fajer

Jak powstała energia wyzwolona w czasie katastrofy w Czarnobylu

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_034

50,67

32. Joanna Olszewska

Trzęsienia Ziemi w Azji

Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki

kp02_044

50,67

33. Aleksandra Wilk

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_009

50,00

34. Patrycja Wiśniewska

Przyczyny i skutki El Nino

XXI LO im. Hugona Kołłątaja
Grójecka 93
02-101 Warszawa

kp02_024

50,00

35. Ewelina Wisińska

Przyczyny i skutki El Nino

XLVIII LO im. E. Dembowskiego
Szczęśliwicka 50/54
02-353 Warszawa

kp02_042

50,00

36. Wojciech Cendrowski

Fale elektromagnetyczne jako nośnik energii

XXIV LO im. C. Norwida
Obozowa 60
01-423 Warszawa

kp02_005

48,67

37. Aleksander Grabarek

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

XXIV LO im. C. Norwida
Obozowa 60
01-423 Warszawa

kp02_002

48,00

38. Oskar Sobolewski

Zagrożenia ekologiczne na świecie

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_013

48,00

39. Milena Radziuk

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_031

47,00

40. Michał Mioduszewski

Gatunki zagrożone wyginięciem

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_010

46,33

41. Jakub Korycki

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

Gimnazjum im. Księcia Józefa Poniatowskiego
Szkolna 15
05-816 Michałowice

kp02_025

44,00

42. Zuzanna Borowska

Przyczyny i skutki El Nino

Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego
Elbląska 51
01-737 Warszawa

kp02_012

41,67

43. Klaudia Przybysz

Wulkany i superwulkany - przykłady destrukcyjnej działalności

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kurzęszynie
Kurzęszyn 12
96-200 Rawa Mazowiecka

kp02_035

38,67

44. Krzysztof Dziewiszewski; Artur Borowski

Gatunki zagrożone wyginięciem

 
Praca zdyskwalifikowana (zgodnie z §1 pkt 5)
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna

kp02_001

0,00

 

 
 
Perspektywy
 Licznik odwiedzin www.tygrzyk.norwid24.waw.pl:   58848  
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: kontakt@norwid24.waw.pl
Promethidion - Norwid