19 października 2018 r.;    Imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit
 

WYNIKI V KONKURSU PRZYRODNICZEGO TYGRZYK
EDYCJA 2011/2012

Wyniki III etapu - finałowego

III etap konkursu odbył się 14 czerwca 2012 r. w Warszawie w budynku XXIV LO im. C. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Zawody III etapu polegały na publicznej prezentacji prac I etapu - 12 minutowe wystąpienia. Komisja w składzie: prof. Jerzy Krupski (przewodniczący komisji, pracownik naukowy UW), dr Małgorzata Mycke-Dominko (pracownik naukowy UW), mgr Agata Aszklar (pracownik naukowy UW) zatwierdziła wyniki III etapu (zgodnie z §4 pkt 4,5,6 i §6 pkt 1).

Zwycięzcom gratulujemy!!!

WYNIKI III ETAPU - FINAŁOWEGO:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP III ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO TRZECH ETAPACH
1. Piotr Rutkowski XXIV LO im. C. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
72,00 85,00 89,67 246,67
2. Sonia Dudkiewicz LXIV LO im. St. I. Witkiewicza
ul. Elbląska 51
01-737 Warszawa
80,50 70,00 84,67 235,17
3. Michał Ruciński Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
84,00 55,00 86,33 225,33
4. Weronika Kuc XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
59,00 75,00 85,67 219,67
5. Daniel Nować XLV LO im. R. Traugutta
ul. Miła 26
01-047 Warszawa
62,00 70,00 76,33 208,33
6. Radosław Karykowski XLV LO im. R. Traugutta
ul. Miła 26
01-047 Warszawa
67,00 65,00 71,33 203,33
 

Wyniki II etapu

Etap II odbył się 24 maja 2012 r. o godzinie 12.00 w budynku XXIV LO im. C. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Zadaniem Uczestników drugiego etapu konkursu był sprawdzian w formie testu z wybranych zagadnień dotyczących przedmiotów przyrodniczych, w szczególności: biologii, astronomii, fizyki i geografii.

Do III etapu zostali zakwalifikowani uczniowie z pierwszych sześciu miejsc (zgodnie z §3 pkt 2, 4, 5, 6, 8 i §6 pkt 1). Komisja w składzie Krzysztof Jaskułowski i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO DWÓCH ETAPACH
1. Piotr Rutkowski XXIV LO im. C. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
72,00 85,00 157,00
2. Sonia Dudkiewicz LXIV LO im. St. I. Witkiewicza
ul. Elbląska 51
01-737 Warszawa
80,50 70,00 150,50
3. Michał Ruciński Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
84,00 55,00 139,00
4. Weronika Kuc XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
59,00 75,00 134,00
5. Radosław Karykowski XLV LO im. R. Traugutta
ul. Miła 26
01-047 Warszawa
67,00 65,00 132,00
5. Daniel Nować XLV LO im. R. Traugutta
ul. Miła 26
01-047 Warszawa
62,00 70,00 132,00

 

UCZNIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO DWÓCH ETAPACH
7. Kamila Gniady XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
71,00 60,00 131,00
7. Maria Paczóska Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
61,00 70,00 131,00
9. Sylwia Kolebska CXXII LO im. I. Domeyki w ZS nr 51
ul. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
57,50 70,00 127,50
10. Paulina Frelek Gimnazjum nr 122 z oddziałami dwujęzycznymi im. Gen. Charlesa de Gaulle'a
ul. V. van Gogha 1
03-188 Warszawa
60,00 60,00 120,00
11. Aleksandra Ziółkowska XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
62,50 50,00 112,50
11. Przepiórka Monika XLV LO im. R. Traugutta
ul. Miła 26
01-047 Warszawa
57,50 55,00 112,50
13. Magdalena Zegarska XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
59,00 50,00 109,00
14. Aleksandra Smoter Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
58,50 50,00 108,50
15. Julia Jóźwik Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
60,50 40,00 100,50
16. Aleksandra Janicka Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
62,00 35,00 97,00
17. Olga Boczek Gimnazjum nr 122 z oddziałami dwujęzycznymi im. Gen. Charlesa de Gaulle'a
ul. V. van Gogha 1
03-188 Warszawa
63,50 30,00 93,50
18. Julia Kowalczyk Gimnazjum nr 122 z oddziałami dwujęzycznymi im. Gen. Charlesa de Gaulle'a
ul. V. van Gogha 1
03-188 Warszawa
63,00 20,00 83,00
19.Mariusz Bożek Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza
ul. Jana Pawła II nr 1
23-300 Janów Lubelski
64,00 0,00 64,00
20. Daniel Baran Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza
ul. Jana Pawła II nr 1
23-300 Janów Lubelski
60,00 0,00 60,00
 

Wyniki I etapu

Spośród kilkudziesięciu prac konkursowych pierwszego etapu, do II etapu zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 57 punkty (na 100 możliwych do zdobycia) (zgodnie z §2 pkt 1- 6 i §6 pkt 1). Komisja w składzie Krzysztof Jaskułowski i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
1. Michał Ruciński Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
Życie w warunkach ekstremalnych 84,00
2. Sonia Dudkiewicz LXIV LO im. St. I. Witkiewicza
ul. Elbląska 51
01-737 Warszawa
Zróżnicowanie hydrologiczne i biologiczne rzek na przykładzie Amazonki i Nilu 80,50
3. Piotr Rutkowski XXIV LO im. C. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Zróżnicowanie hydrologiczne i biologiczne rzek na przykładzie Amazonki i Nilu 72,00
4. Kamila Gniady XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
Ekstremalne zjawiska na Wenus 71,00
5. Radosław Karykowski XLV LO im. R. Traugutta
ul. Miła 26
01-047 Warszawa
Największe organizmy żywe na Ziemi 67,00
6.Mariusz Bożek Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza
ul. Jana Pawła II nr 1
23-300 Janów Lubelski
Sahara dziś i kiedyś 64,00
7. Olga Boczek Gimnazjum nr 122 z oddziałami dwujęzycznymi im. Gen. Charlesa de Gaulle'a
ul. V. van Gogha 1
03-188 Warszawa
Antarktyda - ekstremum w każdym wymiarze 63,50
8. Julia Kowalczyk Gimnazjum nr 122 z oddziałami dwujęzycznymi im. Gen. Charlesa de Gaulle'a
ul. V. van Gogha 1
03-188 Warszawa
Sahara dziś i kiedyś 63,00
9. Aleksandra Ziółkowska XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
Ekstremalne zjawiska na Wenus 62,50
10. Daniel Nować XLV LO im. R. Traugutta
ul. Miła 26
01-047 Warszawa
Ekstremalne zjawiska na Wenus 62,00
10. Aleksandra Janicka Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
Życie w warunkach ekstremalnych 62,00
12. Maria Paczóska Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
Zachowania altruistyczne w świecie zwierząt 61,00
13. Julia Jóźwik Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
Życie w warunkach ekstremalnych 60,50
14. Daniel Baran Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza
ul. Jana Pawła II nr 1
23-300 Janów Lubelski
Antarktyda - ekstremum w każdym wymiarze 60,00
14. Paulina Frelek Gimnazjum nr 122 z oddziałami dwujęzycznymi im. Gen. Charlesa de Gaulle'a
ul. V. van Gogha 1
03-188 Warszawa
Sahara dziś i kiedyś 60,00
16. Weronika Kuc XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
Fizyka w niskich temperaturach 59,00
16. Magdalena Zegarska XXXIII LO Dwujęzyczne im. M. Kopernika
ul. Bema 76
01-047 Warszawa
Fizyka w niskich temperaturach 59,00
18. Aleksandra Smoter Publiczne Gimnazjum im. J. Popiełuszki
ul. Batorego 11
05-091 Ząbki
Życie w warunkach ekstremalnych 58,50
19. Sylwia Kolebska CXXII LO im. I. Domeyki w ZS nr 51
ul. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
Największe organizmy żywe na Ziemi 57,50
19. Przepiórka Monika XLV LO im. R. Traugutta
ul. Miła 26
01-047 Warszawa
Sahara dziś i kiedyś 57,50
 
 
 
Perspektywy
 Licznik odwiedzin www.tygrzyk.norwid24.waw.pl:   58007  
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: kontakt@norwid24.waw.pl
Promethidion - Norwid