19 października 2018 r.;    Imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit
 

WYNIKI VI KONKURSU PRZYRODNICZEGO TYGRZYK
EDYCJA 2012/2013

Wyniki III etapu - finałowego

III etap konkursu odbył się 19 czerwca 2013 r. w Warszawie w budynku XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Zawody III etapu polegały na publicznej prezentacji prac I etapu - 12 minutowe wystąpienia. Komisja w składzie: prof. Jerzy Krupski (przewodniczący komisji, pracownik naukowy UW), mgr Agata Aszklar (pracownik naukowy UW), Anna Rzewuska-Kowalczyk (wicedyrektor XXIV LO im. C. K. Norwida) zatwierdziła wyniki III etapu (zgodnie z §4 pkt 4,5,6 i §6 pkt 1).

Zwycięzcom gratulujemy!!!

WYNIKI III ETAPU - FINAŁOWEGO:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP III ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO TRZECH ETAPACH
1. Olga Stefaniuk II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9
31-136 Kraków
85,33 95,00 98,33 278,67
2. Zofia Gołaszewska XXIV LO im. C. K. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
73,00 75,00 94,33 242,33
3. Martyna Kasprowicz XLVII Liceum Ogólnokształcące im St. Wyspiańskiego
ul. Międzyborska 64/70
04-010 Warszawa
66,67 80,00 80,33 227,00
4. Anna Knaflewska Zespół Szkół im. Jana Pawła II
ul. Ks. M. Słojewskiego 1
05-552 Łaz
82,33 50,00 79,67 212,00
5. Emilia Góral Zespół Szkół Ogólnokształcących w Skwierzynie
ul. Mickiewicza 1
66-440 Skwierzyna
61,67 75,00 69,67 206,33
 

Wyniki II etapu

Etap II odbył się 29 maja 2013 r. o godzinie 12.00 w budynku XXIV LO im. C. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Zadaniem Uczestników drugiego etapu konkursu był sprawdzian w formie testu z wybranych zagadnień dotyczących przedmiotów przyrodniczych, w szczególności: biologii, astronomii, fizyki i geografii.

Do III etapu zostali zakwalifikowani uczniowie z pierwszych sześciu miejsc (zgodnie z §3 pkt 2, 4, 5, 6, 8 i §6 pkt 1). Komisja w składzie Krzysztof Jaskułowski i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO DWÓCH ETAPACH
1. Olga Stefaniuk II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9
31-136 Kraków
85,33 95 180,33
2. Zofia Gołaszewska XXIV LO im. C. K. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
73,00 75 148,00
3. Martyna Kasprowicz XLVII Liceum Ogólnokształcące im St. Wyspiańskiego
ul. Międzyborska 64/70
04-010 Warszawa
66,67 80 146,67
4. Emilia Góral Zespół Szkół Ogólnokształcących w Skwierzynie
ul. Mickiewicza 1
66-440 Skwierzyna
61,67 75 136,67
5. Anna Knaflewska Zespół Szkół im. Jana Pawła II
ul. Ks. M. Słojewskiego 1
05-552 Łaz
82,33 50 132,33

 

UCZNIOWIE NIEZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO DWÓCH ETAPACH
6. Stanisław Borkowski Gimnazjum im. C. K. Norwida
ul. Staszica 11
08-400 Garwolin
58,67 70 128,67
7. Karolina Majewska Gimnazjum nr 28 im. F. Sznajdego
ul. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
66,33 55 121,33
8. Katarzyna Skonieczna XXIV LO im. C. K. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
63,67 55 118,67
9. Ewelina Siedlec Gimnazjum nr 2 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Batorego 37
05-091 Ząbki
63,33 50 113,33
10. Krzysztof Mazurek XXIV LO im. C. K. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
55,67 50 105,67
11. Aleksandra Kamińska Gimnazjum nr 28 im. F. Sznajdego
ul. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
60,33 40 100,33
12. Weronika Uszyńska XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Czarnieckiego
ul. Żuromińska 4
03-341 Warszawa
60,00 35 95,00
13. Patrycja Giermakowska Gimnazjum nr 81 im. Prof. Witolda Doroszewskiego
ul. Rozłogi 10
01-310 Warszawa
56,67 30 86,67
14. Marta Walaszek XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Czarnieckiego
ul. Żuromińska 4
03-341 Warszawa
64,33 0 64,33
 

Wyniki I etapu

Spośród kilkudziesięciu prac konkursowych pierwszego etapu, do II etapu zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 55 punkty (na 100 możliwych do zdobycia) (zgodnie z §2 pkt 1- 6 i §6 pkt 1). Komisja w składzie Bogusława Juchełka, Krzysztof Jaskułowski i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
1. Olga Stefaniuk II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9
31-136 Kraków
Stary Tetrapod i młodzi naukowcy - o przełomowym odkryciu w kamieniołomie Kadzielnia, Krasiejów, Zachełmie… 85,33
2. Anna Knaflewska Zespół Szkół im. Jana Pawła II
ul. Ks. M. Słojewskiego 1
05-552 Łazy
Dorobek Polaków w kartografii 82,33
3. Zofia Gołaszewska XXIV LO im. C. K. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Miejsce w którym mieszkam 73,00
4. Martyna Kasprowicz XLVII Liceum Ogólnokształcące im St. Wyspiańskiego
ul. Międzyborska 64/70
04-010 Warszawa
Bagna, stepy, lasy - czyli ekosystemy typu naturalnego w Polsce i ich badacze 66,67
5. Karolina Majewska Gimnazjum nr 28 im. F. Sznajdego
ul. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
Polski wkład w światową medycynę 66,33
6. Marta Walaszek XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Czarnieckiego
ul. Żuromińska 4
03-341 Warszawa
Polski wkład w światową medycynę 64,33
7. Katarzyna Skonieczna XXIV LO im. C. K. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Projekt OGLE 63,67
8. Ewelina Siedlec Gimnazjum nr 2 im. Ks. Jerzego Popiełuszki
ul. Batorego 37
05-091 Ząbki
Polski wkład w światową medycynę 63,33
9. Emilia Góral Zespół Szkół Ogólnokształcących w Skwierzynie
ul. Mickiewicza 1
66-440 Skwierzyna
Odkrycie pierwszych planet krążących wokół innych gwiazd 61,67
10. Aleksandra Kamińska Gimnazjum nr 28 im. F. Sznajdego
ul. Umińskiego 11
03-984 Warszawa
Bagna, stepy, lasy - czyli ekosystemy typu naturalnego w Polsce i ich badacze 60,33
11. Weronika Uszyńska XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Czarnieckiego
ul. Żuromińska 4
03-341 Warszawa
Promieniotwórczość i jej odkrywcy 60,00
12. Stanisław Borkowski Gimnazjum im. C. K. Norwida
ul. Staszica 11
08-400 Garwolin
Miejsce w którym mieszkam 58,67
13. Patrycja Giermakowska Gimnazjum nr 81 im. Prof. Witolda Doroszewskiego
ul. Rozłogi 10
01-310 Warszawa
"Trójwymiarowe obrazy" prof. M. Wolfkego i jego następców - Holografia 56,67
14. Krzysztof Mazurek XXIV LO im. C. K. Norwida
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Odkrycie pierwszych planet krążących wokół innych gwiazd 55,67
 
 
Perspektywy
 Licznik odwiedzin www.tygrzyk.norwid24.waw.pl:   57998  
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: kontakt@norwid24.waw.pl
Promethidion - Norwid