13 grudnia 2018 r.;    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz
 

WYNIKI VIII KONKURSU PRZYRODNICZEGO TYGRZYK
EDYCJA 2014/2015

Wyniki III etapu - finałowego

III etap konkursu odbył się 18 czerwca 2015 r. w Warszawie w budynku XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Zawody III etapu polegały na publicznej prezentacji prac I etapu - 12 minutowe wystąpienia. Komisja w składzie: prof. Jerzy Krupski (przewodniczący komisji, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego), dr inż. Krzysztof Durka (pracownik naukowy Politechniki Warszawskiej), mgr Dariusz Masny (pracownik XXIV LO im. C.K. Norwida w Warszawie) zatwierdziła wyniki III etapu (zgodnie z §4 pkt 4,5,6 i §6 pkt 1).

Zwycięzcom gratulujemy!!!

WYNIKI III ETAPU - FINAŁOWEGO:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP III ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO TRZECH ETAPACH
1. Katarzyna Sadomska VI LO im. Adama Mickiewicza w Krakowie
ul. Wąska 7
31-057 Kraków
85,33 80 90,33 255,66
2. Paulina Gerłowska XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
84,33 85 85,33 254,66
3. Stanisław Borkowski Katolickie Gimnazjum im. C. K. Norwida
ul. Staszica 11
08-400 Garwolin
74,00 85 79,33 238,33
4. Bartosz Jancewicz Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendler w Skwierzynie
ul. Mickiewicza 1
66-440 Skwierzyna
75,33 80 82,67 238,00
5. Karol Kiebuła II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9
31-136 Kraków
77,33 85 70,33 232,66
 

Wyniki II etapu

Etap II odbył się 28 maja 2015 r. o godzinie 13.00 w budynku XXIV LO im. C. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60 oraz wybranych szkołach (w miastach uczestników: Krakowie, Garwolinie i Skwierzynie). Zadaniem Uczestników drugiego etapu konkursu był sprawdzian w formie testu z wybranych zagadnień dotyczących przedmiotów przyrodniczych, w szczególności: biologii, astronomii, fizyki, chemii i geografii.

Do III etapu zostali zakwalifikowani uczniowie z pierwszych pięciu miejsc (zgodnie z §3 pkt 2, 4, 5, 6, 8 i §6 pkt 1). Komisja w składzie Krzysztof Jaskułowski i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO DWÓCH ETAPACH
Paulina Gerłowska XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
84,33 85 169,33
Katarzyna Sadomska VI LO im. Adama Mickiewicza w Krakowie
ul. Wąska 7
31-057 Kraków
85,33 80 165,33
Karol Kiebuła II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9
31-136 Kraków
77,33 85 162,33
Stanisław Borkowski Katolickie Gimnazjum im. C. K. Norwida
ul. Staszica 11
08-400 Garwolin
74,00 85 159,00
Bartosz Jancewicz Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendler w Skwierzynie
ul. Mickiewicza 1
66-440 Skwierzyna
75,33 80 155,33
UWAGA: Prezentacje w trzecim etapie mogą być zmodyfikowane i dostosowane do wersji "mówionej"

 

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO III ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
I ETAP II ETAP WYNIK ŁĄCZNY PO DWÓCH ETAPACH
Joanna Plis VI LO im. Adama Mickiewicza w Krakowie
ul. Wąska 7
31-057 Kraków
81,00 70 151,00
Joanna Kamińska XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej
Os. Teatralna 33
31-948 Kraków
89,67 60 149,67
Patryk Bolek XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
79,67 65 144,67
Sebastian Kuc II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9
31-136 Kraków
77,33 65 142,33
Patrycja Faściszewska Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendler w Skwierzynie
ul. Mickiewicza 1
66-440 Skwierzyna
86,67 40 126,67
Szymon Milczanowski XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
ul. Grójecka 93
02-101 Warszawa
76,67 45 121,67
Jakub Koryczan Gimnazjum nr 133 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kardynała Wyszyńskiego
ul. Warszawska 63
02-495 Warszawa
74,33 0 74,33
 

Wyniki I etapu

Spośród kilkudziesięciu prac konkursowych pierwszego etapu, do II etapu zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 70 punktów (na 100 możliwych do zdobycia) (zgodnie z §2 pkt 1- 6 i §6 pkt 1). Komisja w składzie Beata Abramowska, Dariusz Masny i Krzysztof Jaskułowski ustaliła następujące wyniki:

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU:

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW
1. Joanna Kamińska XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej
Os. Teatralna 33
31-948 Kraków
6. Skutki procesów endogenicznych 89,67
2. Patrycja Faściszewska Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendler w Skwierzynie
ul. Mickiewicza 1
66-440 Skwierzyna
7. Ewolucyjny wyścig zbrojeń 86,67
3. Katarzyna Sadomska VI LO im. Adama Mickiewicza w Krakowie
ul. Wąska 7
31-057 Kraków
8. Systemy kontroli organizmu a transformacja nowotworowa 85,33
4. Paulina Gerłowska XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
6. Skutki procesów endogenicznych 84,33
5. Joanna Plis VI LO im. Adama Mickiewicza w Krakowie
ul. Wąska 7
31-057 Kraków
3. Broń atomowa 81,00
6. Patryk Bolek XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
5. Konflikty zbrojne we współczesnym świecie 79,67
7. Karol Kiebuła II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9
31-136 Kraków
5. Konflikty zbrojne we współczesnym świecie 77,33
7. Sebastian Kuc II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
ul. Sobieskiego 9
31-136 Kraków
6. Skutki procesów endogenicznych 77,33
9. Szymon Milczanowski XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
ul. Grójecka 93
02-101 Warszawa
5. Konflikty zbrojne we współczesnym świecie 76,67
10. Bartosz Jancewicz Liceum Ogólnokształcące im. Ireny Sendler w Skwierzynie
ul. Mickiewicza 1
66-440 Skwierzyna
6. Skutki procesów endogenicznych 75,33
11. Jakub Koryczan Gimnazjum nr 133 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kardynała Wyszyńskiego
ul. Warszawska 63
02-495 Warszawa
1. Czy czarne dziury są agresywne? 74,33
12. Stanisław Borkowski Katolickie Gimnazjum im. C. K. Norwida
ul. Staszica 11
08-400 Garwolin
6. Skutki procesów endogenicznych 74,00
 
 
Perspektywy
 Licznik odwiedzin www.tygrzyk.norwid24.waw.pl:   58850  
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: kontakt@norwid24.waw.pl
Promethidion - Norwid