13 grudnia 2018 r.;    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz
 

HISTORIA X KONKURSU PRZYRODNICZEGO TYGRZYK
EDYCJA 2017/2018

Konkurs składał się z dwóch etapów:

I ETAP - test z wybranych zagadnień wiedzy przyrodniczej:

A. Z zakresu geografii:
Gimnazjum: Elżbieta Bajkiewicz-Grabowska, Zdzisław Mikulski; Hydrologia Ogólna; Wydawnictwo Naukowe PWN; Warszawa 2010; zagadnienia: „Cieki naturalne” (str. 55-71), „Małe zbiorniki wodne” (str. 79-80), „Jeziora” (str. 81-87), „Sztuczne zbiorniki wodne” (str. 88-90).
Liceum lub technikum: Elżbieta Bajkiewicz-Grabowska, Zdzisław Mikulski; Hydrologia Ogólna; Wydawnictwo Naukowe PWN; Warszawa 2010; zagadnienia: „Charakterystyka wód podziemnych” (s. 25-35), „Cieki naturalne” (str. 55-71), „Małe zbiorniki wodne” (str. 79-80), „Jeziora” (str. 81-87), „Sztuczne zbiorniki wodne” (str. 88-90), „Lodowce i stała pokrywa śnieżna” (str. 115-126). 

B. Z zakresu fizyki:
Gimnazjum: Bogdan Janus, Jacek Błoniarz-Łuczak, Laboratorium w szufladzie Fizyka, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2016
Liceum lub technikum: Stephen Hawking, Krótka historia czasu: od wielkiego wybuchu do czarnych dziur, Wydawnictwo Zysk i S-ka, Poznań 2015

C. Z zakresu astronomii:
Gimnazjum: Paul Davies, Ostatnie trzy minuty. O ostatecznym losie Wszechświata, Wydawnictwo Copernicus Center Press, Kraków 2016, zakres: pierwsze 4 rozdziały.
Liceum lub technikum: Paul Davies, Ostatnie trzy minuty, Wydawnictwo Copernicus Center Press, Kraków 2016, całość

D. Z zakresu biologii:
Gimnazjum: Anna Kalinowska, Ekologia – wybór przyszłości, Editions Spotkania, Warszawa 1994, rozdziały: „Zagrożenie bogactwa gatunkowego, czyli czemu tak szybko giną gatunki”; „Kwaśne deszcze – czyli zanieczyszczenia nie znają granic”, „Klimat – wieczna zagadka, czyli jak żyć pod kloszem”; „Woda białe bogactwo, czyli refleksje przy suchym kranie”; „Zagrożenie warstwy ozonowej – czyli jak żyć pod dziurą
Liceum lub technikum: Anna Kalinowska, Ekologia – wybór przyszłości, Editions Spotkania, Warszawa 1994, całość

E. Z zakresu chemii:
Gimnazjum: Angelika Gumkowska, Laboratorium w szufladzie Chemia, Wydawnictwa Naukowe PWN, Warszawa 2015
Liceum lub technikum: H. W. Roesky, K. Möckel, Niezwykły świat chemii, Wydawnictwo Adamantan, Warszawa 2001.

Zawody II ETAPU polegały przedstawieniu prezentacji multimedialnej na wybrany przez siebie temat nawiązujący do literatury podanej dla pierwszego etapu konkursu.

  

REGULAMIN - X Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Tygrzyk (PDF)

Ulotka promocyjna - PLAKAT - X Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Tygrzyk (PDF)

 

Nasi sponsorzy

Dzielnica Wola Warszawa  
Demart
Rada Rodziców 24LO

EXEA

 

Podsumowanie konkursu

28 maja 2018 roku poznaliśmy zwycięzcę kolejnej odsłony Konkursu Przyrodniczego „Tygrzyk". Spośród pięciu finalistów jury na czele której stał przewodniczący, Anna Podgórska (absolwent UW) wybrało Matyldę Rakowską ze Szkoły Podstawowej nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego w Warszawie, która zaprezentowała pracę pt. "Sztuczne cieki wodne na przykładzie Rowu Wolickiego i Rowu Wolica w Wilanowie". Poziom tegorocznego konkursu był niezwykle wysoki.

Zwyciężca konkursu otrzymał aparat cyfrowy NIKON COOLPIX B500 (nagroda ufundowana przez Dzielnicę Wola m.st. Warszawy), Pendrive Kingston (nagroda Rady Rodziców przy XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie), nagrody od firmy EXEA i publikacje wydawnictwa DEMART. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca opuścili gmach XXIV LO bogatsi o nagrody ufundowane przez EXEA, Radę Rodziców przy XXIV LO im. C. K. Norwida, wydawnictwo Demart i Dzielnicę Wola m.st. Warszawy.

 

Klasyfikacja końcowa - nagrody dla finalistów

Klasyfikacja końcowa i nagrody zdobyte w X Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym Tygrzyk:

A. POZIOM SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA

I miejsce - Matylda Rakowska z SP nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego w Warszawie:

  • aparat cyfrowy NIKON COOLPIX B500,

  • DEMART – „Polska - atlas samochodowy (1:300 000)",

  • DEMART – „Foto Polska. Jak fotografować",

  • Pendrive Kingston DataTraveler,

  • Nagrody od "EXEA", w tym: 3 długopisy, czyścik, słuchawki Bluetooth, koszulka, zestaw podróżny - Light My Fire, piłeczka, myszka komputerowa, Smart Power Bank.

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

II miejsce - Maria Aleksandrowicz z SP nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego w Warszawie:

  • Przenośny, zewnętrzny dysk twardy 2,5'' ADATA USB3,

  • DEMART – „Polska jest niezwykła",

  • Nagrody od "EXEA", w tym: 2 długopisy, czyścik, koszulka, piłeczka, myszka komputerowa, kubek turystyczny.

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

II miejsce - Maja Tomaszewska z SP nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego w Warszawie:

  • DEMART – „Polska jest niezwykła",

  • Pendrive Kingston DataTraveler,

  • Głośnik bezprzwodowy JBL GO,

  • Nagrody od "EXEA", w tym: 1 długopis, czyścik, koszulka, myszka komputerowa, kubek turystyczny.

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

Wyróżnienia:

  • Jan  Bielak - Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School w Warszawie;

  • Dawid Gaba - Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Warszawie;

  • Maksymilian Poreda - Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School w Warszawie;

  • Dominika  Puławska - Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Warszawie;

 

 

A. POZIOM LICEUM

I miejsce - nie przyznano

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

II miejsce - nie przyznano

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

III miejsce - Dominik Boczar z XLV Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Warszawie:

  • DEMART – „Polska - atlas samochodowy (1:300 000)",

  • Pendrive Kingston DataTraveler 100,

  • Nagroda od "EXEA": Smart Power Bank.

*   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *   *

 

III miejsce - Dominik Boczar z XLV Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Warszawie:

  • DEMART – „Polska - atlas samochodowy (1:300 000)",

  • Pendrive SanDisk Ultra Dual Drive m3.0,

  • Nagroda od "EXEA": Smart Power Bank.

 

Wyróżnienia:

  • Karolina Włodarska - XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie;

  • Wojciech Kaźmierczak - XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie;

  • Marta  Masica - XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie;

  • Dominik Łuczkowski - XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie;

  • Roko Cemeljić - XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie;

  • Kuba Jałoszyński - XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie;

     

 
 

WYNIKI X KONKURSU PRZYRODNICZEGO TYGRZYK
EDYCJA 2017/2018

Wyniki III etapu - finałowego

Etap finałowy konkursu odbył się 28 maja 2018 r. w Warszawie w budynku XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Zawody II etapu polegały na publicznej prezentacji multimedialnych, które po ocenie formalnej uzyskały co najmniej 60% punktów. Komisja w składzie: Anna Podgórska (przewodniczący komisji, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego), Igor Kaczmarczyk (Uniwersytet Jagielloński), Agata Wiktorowicz (pracownik XXIV LO im. C.K. Norwida w Warszawie), Małgorzata Antonowicz (pracownik XXIV LO im. C.K. Norwida w Warszawie) i Sławomir Dmowski (pracownik XXIV LO im. C.K. Norwida w Warszawie) zatwierdziła wyniki etapu finałowego.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

POZIOM LICEUM

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO ETAPIE FINAŁOWYM)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI WYNIK I ETAP i KWALIFIKACJI DO FINAŁU WYNIK ETAP FINAŁOWY WYNIK KOŃCOWY
3. Dominik  Boczar XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
Jak działalność człowieka wpływa na zbiorniki i cieki wodne 132 320 452
3. Kacper Łuczak XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
Przekrój rzeki z podziałem na odcinki rzek 136 330 466
Miejsca I i II na POZIOMIE LICEUM nie przyznano.

 

POZIOM SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO ETAPIE FINAŁOWYM)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI WYNIK I ETAP i KWALIFIKACJI DO FINAŁU WYNIK ETAP FINAŁOWY WYNIK KOŃCOWY
1. Matylda Rakowska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Sztuczne cieki wodne na przykładzie Rowu Wolickiego i Rowu Wolica w Wilanowie 150 467 617
2. Maria Aleksandrowicz Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Jezioro Powsinkowskie 130 438 568
2. Maja Tomaszewska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Cieki naturalne  na przykładzie  potoku Służewieckiego 153 399 552
 
 

Wyniki - kwalifikacja do finału

Spośród jedenastu osób, które nadesłały prezentacje do etapu finałowego konkursu, jury zakwalifikowało do występu w finale pięć osób. Uzyskały one po dokonaniu oceny formalnej wymagany próg 60%.

Poniżej publikujemy listę osób dopuszczonych do publicznego występu oraz pozostałych laureatów, którym dyplomy prześlemy pocztą.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za udział.

Dopuszczonych finalistów zapraszamy 28 maja 2018 roku o godzinie 12.00 na galę finałową.

Komisja w składzie: Małgorzata Antonowicz, Agata Wiktorowicz, Krzysztof Gronek, Dariusz Masny i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

POZIOM LICEUM

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO I ETAPIE)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI WYNIK W % (ŚREDNIA JURORÓW) KWALIFIKACJA DO PUBLICZNEJ PREZENTACJI (TAK/NIE)
1. Dominik  Boczar XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
Jak działalność człowieka wpływa na zbiorniki i cieki wodne 62 TAK
2. Kacper Łuczak XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
Przekrój rzeki z podziałem na odcinki rzek 61 TAK
3. Karolina Włodarska XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Wiązania chemiczne a struktura cząsteczki 48 NIE
4. Marta  Masica XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Czy dożyjemy końca wszechświata 46 NIE
4. Kuba Jałoszyński XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Kiedy Gdzie Jesteśmy? 46 NIE
6. Wojciech Kaźmierczak XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Prezentacja nie została dostarczona 0 NIE
6. Dominik Łuczkowski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Prezentacja nie została dostarczona 0 NIE
6. Roko Cemeljić XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Prezentacja nie została dostarczona 0 NIE
 

POZIOM SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO I ETAPIE)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI WYNIK W % (ŚREDNIA JURORÓW) KWALIFIKACJA DO PUBLICZNEJ PREZENTACJI (TAK/NIE)
1. Matylda Rakowska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Sztuczne cieki wodne na przykładzie Rowu Wolickiego i Rowu Wolica w Wilanowie 70 TAK
2. Maja Tomaszewska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Cieki naturalne  na przykładzie  potoku Służewieckiego 68 TAK
3. Maria Aleksandrowicz Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Jezioro Powsinkowskie 65 TAK
4. Jan  Bielak Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
Wisła – odcinek warszawski 59 NIE
5. Maksymilian Poreda Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
Rio Amazonas 55 NIE
6. Dominika  Puławska Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
Ostatnie trzy minuty. O ostatecznym losie wszechświata 52 NIE
7. Dawid Gaba Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
Prezentacja nie została dostarczona 0 NIE
 

Wyniki I etapu

Spośród kilkudziesięciu osób, które przystąpiły do konkursu, do II etapu zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali co najmniej:

- 70 punktów (na 100 możliwych do zdobycia) w przypadku „POZIOMU LICEUM”,
- 65 punktów (na 100 możliwych do zdobycia) w przypadku „POZIOMU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW.

Chcielibyśmy także nadmienić, że ze względu na dużą liczbę osób dopuszczonych do II etapu, ostateczna lista finalistów zostanie opublikowana na stronie internetowej. Warunkiem koniecznym udziału w finale jest wykonanie prezentacji i zdobycie za nią po dokonaniu oceny formalnej przez jury co najmniej 60% punktów możliwych do uzyskania. Osoby, które nie uzyskają poziomu 60% nie wystąpią w finale, ale zostaną laureatami - dyplomy prześlemy pocztą.

Komisja w składzie: Beata Abramowska, Sławomir Dmowski, Dariusz Masny, Krzysztof Gronek i Krzysztof Jaskułowski ustaliła następujące wyniki:

WYNIKI I ETAPU - POZIOM LICEUM

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW KWALIFIKACJA (TAK/NIE)
1. Karolina Włodarska XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
100 TAK
2. Wojciech Kaźmierczak XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
80 TAK
2. Marta  Masica XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
80 TAK
4. Kacper Łuczak XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
75 TAK
4. Dominik Łuczkowski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
75 TAK
6. Dominik  Boczar XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
70 TAK
7. Roko Cemeljić XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
70 TAK
7. Kuba Jałoszyński XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
70 TAK
8. Mateusz Bosecki XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
65 NIE
8. Szymon Mużacz XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
65 NIE
10. Natalia Pawłowska XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
60 NIE
11. Hubert Bednarski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
11. Natalia Grzesiuk XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
11. Kinga Kruk XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
11. Wiktoria Kruk XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
11. Kaja Szurgot XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
16. Jakub Kaługa XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
45 NIE
17. Magdalena Filip XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
40 NIE
23. Olaf Teperek XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
40 NIE
18. Mikołaj Daniluk XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
35 NIE
18. Sandra Sameryt XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
35 NIE
20. Cezary Ostrowski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
30 NIE
21. Oskar Pazgier XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
20 NIE
22. Aleksandra Bartoszewicz XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
0 NIE
22. Marta  Kołodziejczyk XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
0 NIE
22. Mateusz Przybyszewski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
0 NIE
22. Sebastian Sarnet XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
0 NIE
22. Mikołaj Zaborowski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
0 NIE
 

WYNIKI I ETAPU - POZIOM SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA
ZDOBYTYCH PUNKTÓW
KWALIFIKACJA (TAK/NIE)
1. Maja Tomaszewska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
85 TAK
2. Matylda Rakowska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
80 TAK
3. Maria Aleksandrowicz Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
65 TAK
3. Jan  Bielak Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
65 TAK
3. Dawid Gaba Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
65 TAK
3. Maksymilian Poreda Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
65 TAK
3. Dominika  Puławska Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
65 TAK
8. Rafał Kostrzewa Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
60 NIE
8. Zofia Możdżeń-Marcinkowska Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
60 NIE
8. Oliwia Siedlec Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
60 NIE
8. Sabrina Sikorska Szkoła Podstawowa nr 222 w Warszawie
ul. Esperanto 7a
01-049 Warszawa
60 NIE
8. Artur  Smoliński Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
60 NIE
13. Noemi Brodowska Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
55 NIE
13. Lucyna  Gosk Szkoła Podstawowa nr 222 w Warszawie
ul. Esperanto 7a
01-049 Warszawa
55 NIE
13. Szymon Mażulis Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
55 NIE
13. Mateusz Witkowski Szkoła Podstawowa nr 222 w Warszawie
ul. Esperanto 7a
01-049 Warszawa
55 NIE
17. Aleksandra Łoboda Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
50 NIE
17. Aleksander Patrycki Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
50 NIE
17. Hania  Wilczyńska Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
50 NIE
20. Artur  Giliciński Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
45 NIE
21. Zofia  Stelmach Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
40 NIE
22. Jeremi Sputo Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
0 NIE
 
 
Perspektywy
 Licznik odwiedzin www.tygrzyk.norwid24.waw.pl:   58847  
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: kontakt@norwid24.waw.pl
Promethidion - Norwid
 
 Copyright © 2008-2018  
WERSJA STRONY: 2018_09
OSTATNIA AKTUALIZACJA: środa, 19.09.2018 23:25
UWAGA: Wszystkie materiały zawarte na powyższej stronie są chronione prawami autorskimi.