19 października 2018 r.;    Imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit
 

WYNIKI X KONKURSU PRZYRODNICZEGO TYGRZYK
EDYCJA 2017/2018

Wyniki III etapu - finałowego

Etap finałowy konkursu odbył się 28 maja 2018 r. w Warszawie w budynku XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie, przy ulicy Obozowej 60. Zawody II etapu polegały na publicznej prezentacji multimedialnych, które po ocenie formalnej uzyskały co najmniej 60% punktów. Komisja w składzie: Anna Podgórska (przewodniczący komisji, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego), Igor Kaczmarczyk (Uniwersytet Jagielloński), Agata Wiktorowicz (pracownik XXIV LO im. C.K. Norwida w Warszawie), Małgorzata Antonowicz (pracownik XXIV LO im. C.K. Norwida w Warszawie) i Sławomir Dmowski (pracownik XXIV LO im. C.K. Norwida w Warszawie) zatwierdziła wyniki etapu finałowego.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

POZIOM LICEUM

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO ETAPIE FINAŁOWYM)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI WYNIK I ETAP i KWALIFIKACJI DO FINAŁU WYNIK ETAP FINAŁOWY WYNIK KOŃCOWY
3. Dominik  Boczar XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
Jak działalność człowieka wpływa na zbiorniki i cieki wodne 132 320 452
3. Kacper Łuczak XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
Przekrój rzeki z podziałem na odcinki rzek 136 330 466
Miejsca I i II na POZIOMIE LICEUM nie przyznano.

 

POZIOM SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO ETAPIE FINAŁOWYM)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI WYNIK I ETAP i KWALIFIKACJI DO FINAŁU WYNIK ETAP FINAŁOWY WYNIK KOŃCOWY
1. Matylda Rakowska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Sztuczne cieki wodne na przykładzie Rowu Wolickiego i Rowu Wolica w Wilanowie 150 467 617
2. Maria Aleksandrowicz Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Jezioro Powsinkowskie 130 438 568
2. Maja Tomaszewska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Cieki naturalne  na przykładzie  potoku Służewieckiego 153 399 552
 
 

Wyniki - kwalifikacja do finału

Spośród jedenastu osób, które nadesłały prezentacje do etapu finałowego konkursu, jury zakwalifikowało do występu w finale pięć osób. Uzyskały one po dokonaniu oceny formalnej wymagany próg 60%.

Poniżej publikujemy listę osób dopuszczonych do publicznego występu oraz pozostałych laureatów, którym dyplomy prześlemy pocztą.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za udział.

Dopuszczonych finalistów zapraszamy 28 maja 2018 roku o godzinie 12.00 na galę finałową.

Komisja w składzie: Małgorzata Antonowicz, Agata Wiktorowicz, Krzysztof Gronek, Dariusz Masny i Sławomir Dmowski ustaliła następujące wyniki:

POZIOM LICEUM

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO I ETAPIE)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI WYNIK W % (ŚREDNIA JURORÓW) KWALIFIKACJA DO PUBLICZNEJ PREZENTACJI (TAK/NIE)
1. Dominik  Boczar XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
Jak działalność człowieka wpływa na zbiorniki i cieki wodne 62 TAK
2. Kacper Łuczak XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
Przekrój rzeki z podziałem na odcinki rzek 61 TAK
3. Karolina Włodarska XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Wiązania chemiczne a struktura cząsteczki 48 NIE
4. Marta  Masica XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Czy dożyjemy końca wszechświata 46 NIE
4. Kuba Jałoszyński XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Kiedy Gdzie Jesteśmy? 46 NIE
6. Wojciech Kaźmierczak XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Prezentacja nie została dostarczona 0 NIE
6. Dominik Łuczkowski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Prezentacja nie została dostarczona 0 NIE
6. Roko Cemeljić XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
Prezentacja nie została dostarczona 0 NIE
 

POZIOM SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC PO I ETAPIE)
NAZWA I ADRES SZKOŁY TEMAT PREZENTACJI WYNIK W % (ŚREDNIA JURORÓW) KWALIFIKACJA DO PUBLICZNEJ PREZENTACJI (TAK/NIE)
1. Matylda Rakowska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Sztuczne cieki wodne na przykładzie Rowu Wolickiego i Rowu Wolica w Wilanowie 70 TAK
2. Maja Tomaszewska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Cieki naturalne  na przykładzie  potoku Służewieckiego 68 TAK
3. Maria Aleksandrowicz Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
Jezioro Powsinkowskie 65 TAK
4. Jan  Bielak Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
Wisła – odcinek warszawski 59 NIE
5. Maksymilian Poreda Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
Rio Amazonas 55 NIE
6. Dominika  Puławska Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
Ostatnie trzy minuty. O ostatecznym losie wszechświata 52 NIE
7. Dawid Gaba Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
Prezentacja nie została dostarczona 0 NIE
 

Wyniki I etapu

Spośród kilkudziesięciu osób, które przystąpiły do konkursu, do II etapu zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali co najmniej:

- 70 punktów (na 100 możliwych do zdobycia) w przypadku „POZIOMU LICEUM”,
- 65 punktów (na 100 możliwych do zdobycia) w przypadku „POZIOMU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW.

Chcielibyśmy także nadmienić, że ze względu na dużą liczbę osób dopuszczonych do II etapu, ostateczna lista finalistów zostanie opublikowana na stronie internetowej. Warunkiem koniecznym udziału w finale jest wykonanie prezentacji i zdobycie za nią po dokonaniu oceny formalnej przez jury co najmniej 60% punktów możliwych do uzyskania. Osoby, które nie uzyskają poziomu 60% nie wystąpią w finale, ale zostaną laureatami - dyplomy prześlemy pocztą.

Komisja w składzie: Beata Abramowska, Sławomir Dmowski, Dariusz Masny, Krzysztof Gronek i Krzysztof Jaskułowski ustaliła następujące wyniki:

WYNIKI I ETAPU - POZIOM LICEUM

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA ZDOBYTYCH PUNKTÓW KWALIFIKACJA (TAK/NIE)
1. Karolina Włodarska XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
100 TAK
2. Wojciech Kaźmierczak XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
80 TAK
2. Marta  Masica XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
80 TAK
4. Kacper Łuczak XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
75 TAK
4. Dominik Łuczkowski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
75 TAK
6. Dominik  Boczar XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
70 TAK
7. Roko Cemeljić XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
70 TAK
7. Kuba Jałoszyński XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
70 TAK
8. Mateusz Bosecki XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
65 NIE
8. Szymon Mużacz XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
65 NIE
10. Natalia Pawłowska XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
60 NIE
11. Hubert Bednarski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
11. Natalia Grzesiuk XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
11. Kinga Kruk XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
11. Wiktoria Kruk XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
11. Kaja Szurgot XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
50 NIE
16. Jakub Kaługa XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
45 NIE
17. Magdalena Filip XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
40 NIE
23. Olaf Teperek XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
40 NIE
18. Mikołaj Daniluk XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
35 NIE
18. Sandra Sameryt XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
35 NIE
20. Cezary Ostrowski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
30 NIE
21. Oskar Pazgier XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
20 NIE
22. Aleksandra Bartoszewicz XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
0 NIE
22. Marta  Kołodziejczyk XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
ul. Miła 26
01 - 047 Warszawa
0 NIE
22. Mateusz Przybyszewski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
0 NIE
22. Sebastian Sarnet XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
0 NIE
22. Mikołaj Zaborowski XXIV LO im. C. K. Norwida w Warszawie
ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
0 NIE
 

WYNIKI I ETAPU - POZIOM SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJA

IMIĘ i NAZWISKO
UCZESTNIKA
(KOLEJNOŚĆ WG MIEJSC)
NAZWA I ADRES SZKOŁY LICZBA
ZDOBYTYCH PUNKTÓW
KWALIFIKACJA (TAK/NIE)
1. Maja Tomaszewska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
85 TAK
2. Matylda Rakowska Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
80 TAK
3. Maria Aleksandrowicz Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
65 TAK
3. Jan  Bielak Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
65 TAK
3. Dawid Gaba Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
65 TAK
3. Maksymilian Poreda Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
65 TAK
3. Dominika  Puławska Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
65 TAK
8. Rafał Kostrzewa Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
60 NIE
8. Zofia Możdżeń-Marcinkowska Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
60 NIE
8. Oliwia Siedlec Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
60 NIE
8. Sabrina Sikorska Szkoła Podstawowa nr 222 w Warszawie
ul. Esperanto 7a
01-049 Warszawa
60 NIE
8. Artur  Smoliński Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
ul. Waleriana Czumy 8
Warszawa 01 - 355
60 NIE
13. Noemi Brodowska Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
55 NIE
13. Lucyna  Gosk Szkoła Podstawowa nr 222 w Warszawie
ul. Esperanto 7a
01-049 Warszawa
55 NIE
13. Szymon Mażulis Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
55 NIE
13. Mateusz Witkowski Szkoła Podstawowa nr 222 w Warszawie
ul. Esperanto 7a
01-049 Warszawa
55 NIE
17. Aleksandra Łoboda Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
50 NIE
17. Aleksander Patrycki Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
ul. świętej Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
50 NIE
17. Hania  Wilczyńska Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
50 NIE
20. Artur  Giliciński Podstawowa Szkoła Międzynarodowa The International School
ul. Jagielska 2
02-886, Warszawa
45 NIE
21. Zofia  Stelmach Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
40 NIE
22. Jeremi Sputo Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego w Warszawie
ul. Braci Załuskich 1
01-773 Warszawa
0 NIE
 
 
Perspektywy
 Licznik odwiedzin www.tygrzyk.norwid24.waw.pl:   57996  
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: kontakt@norwid24.waw.pl
Promethidion - Norwid